O nas

Jak inwestować w nieruchomości?
Wszystko zaczęło się od prostego pytania – jak zostać rentierem i jak inwestować w nieruchomości?

Ideą naszej działalności jest wszechstronne doradztwo na rynku nieruchomości w zakresie sprzedaży oraz kupna nieruchomości komercyjnych wynajętych przez najemców sieciowych. Wypełniliśmy pewną niszę na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, otwierając tym samym nową ścieżkę możliwości inwestowania w nieruchomości oraz w lokale wynajmowane sieciowym firmom i zarabiania na ich wynajmie.

Nasi klienci to często osoby, które z powodu natłoku obowiązków nie mają w zwyczaju przeglądania portali internetowych zawierających bardzo dużo ofert wymagających poświęcenia czasu w celu dokonania ich selekcji. Dużą grupę stanowią aktywni inwestorzy, rentierzy, fundusze inwestycyjne, banki, ale także osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości. Do grona współpracujących z nami osób możemy zaliczyć również sportowców i inne osobistości ze świata show biznesu.

Naszym wypracowanym przez lata atutem jest zaufanie jakim obdarzyli nas klienci. Za punkt honoru stawiamy sobie dotrzymanie wszelkich zasad dotyczących informacji poufnych, którymi obarczony jest właściciel wynajętej nieruchomości. Nasza oferta trafia bezpośrednio do ścisłego grona klientów zainteresowanych konkretną inwestycją. Za cel stawiamy sobie również wyszukiwanie unikalnych nieruchomości, które nie są powszechnie znane na rynku. Zajmujemy się tylko takimi, które idealnie wpasowują się w preferencje inwestycyjne naszych klientów.

W unikalny sposób łączymy doświadczenie z młodzieńczą świeżością w tworzeniu biznesu. Bazując na latach pracy na rynku nieruchomości i doradztwa inwestycyjnego stworzyliśmy wyjątkowy zespół wychodzący poza powszechny szablon. W prosty sposób pomagamy wszystkim, którzy chcą zainwestować w nieruchomości towarzysząc im na każdym kroku, począwszy od wyboru nieruchomości, aż po podpisanie aktu notarialnego przenoszącego własność. Cenimy sobie nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji, klientów traktujemy indywidualnie, jako partnerów biznesowych i staramy się, aby każda ze stron była zadowolona ze współpracy na każdym etapie.

Niezależnie na jakim jesteś etapie w swojej przygodzie na rynku inwestycyjnym docenimy to co już osiągnąłeś i zatroszczymy się o skuteczne pomnażanie Twojego majątku.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami !

Nasze usługi w liczbach
0

Od tylu lat działamy
na polskim rynku.

0

Liczba przeprowadzonych
przez nas transakcji.

0

Łączna powierzchnia sprzedanych
przez nas nieruchomości w m2.

0

Wartość transakcji w PLN,
które obsłużyliśmy.