Dyrektor zarządzający

Rafał Podemski

Z branżą nieruchomości związany od samego początku swojej 15-letniej kariery zawodowej. Doświadczenie początkowo zdobywał m.in. w spółkach komunalnych gospodarujących nieruchomościami gminnymi oraz w działach ekspansji firm sieciowych. Po założeniu własnej firmy w roku 2006 skupił się na obsłudze uczestników rynku nieruchomości. Obecnie właściciel firm wchodzących w skład Grupy Gremius zajmujących się od blisko 10 lat obrotem i zarządzaniem nieruchomościami.

Rafał jest współwłaścicielem projektu Zostanrentierem.com stworzonego w roku 2013 wspólnie z Adrianem Kuryło, który wyznaczył nowe standardy w prezentowaniu ofert sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Od jego powstania nadzorował transakcje o wartości ponad 120 mln zł.

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej (obecnie Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny). Licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości, członek Polskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości w Warszawie oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Pasjonat muzyki i podróży.

Nasze usługi w liczbach
0

Od tylu lat działamy
na polskim rynku.

0

Liczba przeprowadzonych
przez nas transakcji.

0

Łączna powierzchnia sprzedanych
przez nas nieruchomości w m2.

0

Wartość transakcji w PLN,
które obsłużyliśmy.